A klasa: Czarni Otmuchów- LZS Czarnolas 2:2 (0:1)

Kolejny mecz na własnym boisku i kolejny raz nasza drużyna seniorów nie potrafi wygrać na własnym stadionie. Fatum boiska trwa nadal, tym razem nasza drużyna tylko zremisowała z drużyną LZS Czarnolas 2:2 (0:1). Bramki dla naszej drużyny strzelali Patryk Pacławski i Michał Kotowski. Nasza drużyna kończyła sobotni mecz w osłabieniu po czerwonej kartce którą w 60 minucie obejrzał Wojciech Kilian. Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją na boisku pojawił się po raz pierwszy w tym sezonie Paweł Magier.

W meczu z LZS Czarnolas nasza drużyna zagrała w składzie: Bednarczyk (36 Jedynak)- Getinger, Majkowski (60 Kilian), Ból, Juras (65 Odziomek), Magier, Marszałek (46 Kotowski), Pacławski, Pietraszek, Skowronek (46 Magier), Strąg