Drużyna U-15 wznawia rozgrywki ligowe
Już jutro kolejna nasza drużyna rozpocznie rywalizację na boiskach ligowych. Drużyna U-15 trenera Michała Bochniarza zagra na wyjeździe z LZS STAROWICE DOLNE. Czeka nas już na początek rundy hit kolejki bowiem obie drużyny zakończyły rundę jesienną w czubie tabeli. W porównaniu z rundą jesienną w drużynie U-15 zaszły kosmetyczne zmiany. Z gry zrezygnował jedynie Mikołaj Pałach, natomiast do kadry dołączyło dwóch nowych zawodników Mateusz Błąd i Dominik Liczner.
⚽⚽ KADRA DRUŻYNY U-15 ⚽⚽
Bramkarz : Jedynak Filip, Lis Tomasz
Obrońcy : Reguła Mikołaj, Dańko Paweł, Gurgul Dominik, Byczek Tomasz, Worek Oskar, Tokarczyk Igor
Pomocnicy : Minkowicz Filip, Truś Filip, Gurgul Kamil, Błąd Mateusz, Liczner Dominik, Gołąbek Dominik, Matras Dawid, Jakubów Kacper