RJ AUTOMATYKA sponsorem Klubu
W dniu dzisiejszym nasz Klub pozyskał dużego sponsora! Będzie to po Gminie Otmuchów drugi co do wielkości sponsor w klubie. Mowa tu o firmie RJ AUTOMATYKA z siedzibą w Sosnowcu!
W dniu dzisiejszym Zarząd naszego klubu reprezentowany przez Prezesa Pana Janusza Gitlara i dwóch członków Zarządu Krystiana Kowalczyka i Mateusza Bednarczyka w siedzibie firmy podpisał umowę sponsorską na okres 6-miesięcy z możliwości przedłużenia i jeszcze większej współpracy na linii sponsor - klub.
Przedsiębiorstwo RJ Automatyka powstało z pasji do ludzi. Cele, ambicje i inspiracje firmy stały się początkiem niezwykłej, będącej źródłem dumy założycieli. RJ AUTOMATYKA zajmuje się projektowaniem oraz budową stanowisk i nowoczesnych linii produkcyjnych.
Dziękujemy firmie za zaufanie!