Rocznik 2009 wygrywa turniej w Grodkowie

Kolejny turniej rozegrała nasza drużyna 2009. Tym razem w Grodkowie nasza drużyna okazała się najlepsza wygrywając cały turniej i zabierając trzy indywidualne nagrody. Na turnieju w Grodkowie nasza drużyna zagrała w składzie: Gracjan Szeląg- Krystian Ząbek, Jan Boroń, Szymon Gutowski, Fabian Laskowski, Karolina Badowska i Paweł Koktysz.

Poniżej prezentujemy wyniki jakie nasza drużyna uzyskała na turnieju:
Czarni Otmuchów- Victoria Chróścice 5:1
MKS Wołczyn- Czarni Otmuchów 1:14
GZ LZS Grodków- Czarni Otmuchów 2:8
Czarni Otmuchów- AP Biała 3:3
Czarni Otmuchów- Parasol II Wrocław 10:0
Czarni Otmuchów- Parasol Wrocław 4:3.

Statuetkę najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Gracjan Szelag, najlepszym zawodnikiem turnieju został Fabian Laskowski, a Karolina Badowska otrzymała nagrodę najbardziej wszechstronnie uzdolnionego zawodnika. Wielkie gratulacje dla całej drużyny i gorące podziękowania dla rodziców!