Rozpoczęła się kolejna edycja Bawi Nas Piłka

W weekend rozpoczęła się kolejna edycja turniejów z cyklu Bawi Nas Piłka. Turnieje organizowane są w województwie opolskim dla roczników 2008-2013. W sobotę w Nysie odbył się turniej Orlików (rocznik 2008 i młodsi), a w niedziele w Głuchołazach turniej Żaków (rocznik 2010 i młodsi).

Poniżej prezentujemy wyniki jakie nasza drużyna uzyskała na turnieju w Nysie:
Czarni Otmuchów- Czarni Korfantow 2:2,
Czarni Otmuchów- Hattrick Głuchołazy 0:1
Czarni Otmuchów- Sparta II Paczków 7:2,
Czarni Otmuchów- Polonia II Nysa 0:4,

Nasza drużyna Orlików wystąpiła na turnieju w Nysie w składzie: Jan Boroń- Gracjan Szeląg, Fabian Laskowski, Fabian Bączkowski, Paweł Koktysz, Hubert Janczura, Filip Baziuk, Szymon Gutowski.

W niedzielę w Głuchołazach odbył się natomiast turniej Żaków w którym wzięły udział dwie nasze drużyny składające się z zawodników z rocznika 2010 i 2011. Nasze drużyny zagrały w następujących składach: Czarni Otmuchów - Michał Gutowski, Jakub Czuba, Michał Tomaszewski, Bartosz Lech, Miłosz Wisiorek. Czarni II Otmuchów- Karol Czajkowski, Szymon Kozimor, Hubert Janczura, Michał Kokoszka, Krystian Gajek.

Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane na turnieju przez nasze drużyny Żaków:
Czarni Otmuchów- Sparta II Paczków 9:0
Czarni Otmuchów- Hattrick Głuchołazy 3:1
Czarni II Otmuchów- Polonia Nysa 2:9
Czarni Otmuchów- Metalowiec Łambinowice 4:4
Czarni II Otmuchów - Metalowiec II Łambinowice 2:2
Czarni II Otmuchów- Hattrick Głuchołazy 0:5
Czarni Otmuchów- Hattrick II Głuchołazy 2:0
Czarni II Otmuchów- Polonia II Nysa 3:4

Gratulacje dla naszych młodych zawodników i wielkie podziękowania dla wszystkich rodziców.