Skrzaty na turnieju w Głuchołazach

Dwie nasze drużyny z rocznika 2012 i 2013 wzięły udział w turnieju Skrzatów w minioną sobotę na orliku w Głuchołazach. Oprócz naszych drużyn w turnieju wystąpiły drużyny GKS Głuchołazy, GKS II Głuchołazy, Hattrick Głuchołazy, Hattrick II Głuchołazy, Metalowiec Łambinowice, Metalowiec II Łambinowice.

Nasze drużyny wystąpiły w Głuchołazach w następujących składach: Czarni Otmuchów- Maciej Wilman, Grzegorz Szostek, Franciszek Cebula, Tymoteusz Kaniowski, Karol Stepkowski, Michał Gutowski. Czarni II Otmuchów- Kacper Bednarczyk, Fabian Bartczyszyn, Adam Motyka, Hubert Kucia, Ksawery Wezner, Adam Wierzbicki, Szymon Góras, Artur Król.

Ostatecznie nasza drużyna z rocznika 2012 zajęła w turnieju 4 miejsce, a nasza najmłodsza drużyna z rocznik 2013 zakończyła turniej na 8 miejsce. Jednak to nie wynik sportowy w turnieju były najważniejszy, a zabawa której na boisku nie brakowało. Zebrane doświadczenie przez naszych Skrzatów z całą pewnością zaprocentuje na kolejnych turniejach.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych najmłodszych zawodników i gorące podziękowania dla rodziców za turniej w Głuchołazach!