Drużyny młodzieżowe poznały ligowych rywali
Drużyny młodzieżowe naszej Akademii poznały rywali z którymi będą rywalizować na boiskach o ligowe punkty. Drużyna juniorów starszych w rundzie wiosennej zagra w II lidze wojewódzkiej. Mimo spadku o poziom niżej uważamy, że liga będzie naprawdę trudna. Podopieczni trenera Jarka Lecha będą rywalizować w lidze z drużynami: LZS Dziewiętlice, LZS Czarnolas, LUKS Pakosławice, Śląsk Reńska Wieś, Chemik Kędzierzyn Koźle, Odrzanka Dziergowice, Stal Grobniki, KS Dąbrowa.
Drużyna trampkarzy w rundzie jesiennej pokazali się z bardzo dobrej strony. Podopieczni trenera Michała Bochniarza będą z całą pewnością walczyć na wiosnę o awans do I ligi. Mamy nadzieję że drużyna trampkarzy postawi sobie właśnie taki cel na rundę wiosenną. W rozgrywkach ligowych nasza drużyna zagra z drużynami Hattrick Głuchołazy, MKS Tułowice, Skalnik Gracze, GAS Grodków, LZS Starowice Dolne, LUKS Pakosławice, Metalowiec Łambinowice, LZS Ścinawa Nyska, Podzamcze Nysa, LZS Jędrzychów, LKS Goświnowice, Pogoń II Prudnik i Sparta Paczków.
W rundzie wiosennej na boiskach zobaczymy również drużynę młodzików. Drużyna zbudowana głównie z zawodników 2011-2012 będzie wzmocniona kilkoma zawodnikami z rocznika 2009 i 2010 z drużyny trampkarzy. Dla podopiecznych trenera Kazimierza Michałowicza będzie to debiut w rozgrywkach ligowych. Każde zwycięstwo ligowe będzie budować pewność naszej najmłodszej drużyny.. W lidze terytorialnej młodzików nasza drużyna zagra z drużynami Sparta Paczków, Atom Grądy, Polonia III Nysa, Podzamcze Nysa, LZS Domaszkowice, LZS Ścinawa Nyska, LZS Lubrza, Piątka Prudnik, Orlik Prudnik, LKS Goświnowice, Pogoń II Prudnik.
Wiosna w rozgrywkach młodzieżowych zapowiada się niezwykle interesująco!