Oferta sponsoringu Klubu

Jesteśmy klubem piłkarskim, który w zeszłym roku obchodził 75-lecie istnienia. Naszą misją jest szkolenie dzieci i młodzieży. Posiadamy 6 grup młodzieżowych i dwie drużyny seniorów. Nowo wybrany Zarząd klubu stara się wprowadzać różnego rodzaju innowacyjne projekty w celu odbudowy marki naszego klubu.

Dzięki tym staraniom powstała zupełnie nowa strategia rozwoju klubu, w tym oferta sponsoringu. Szukam przedsiębiorstw, osób fizycznych, które byłyby w stanie pomóc nam w budowaniu marki naszego klubu.

OFERTA SPONSORINGU KLUBU​

• PAKIET DIAMENT
    • Roczna wartość pakietu –od 50.000,00 PLN, możliwość płatności w ratach miesięcznych bądź kwartalnych.
        • Statut sponsora tytularnego naszego Klubu
        • Logotypy Sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiektach sportowych
        • Logotypy Sponsora umieszczone na koszulkach meczowych zawodników
        • Reklama Sponsora na profilu klubowym facebook i stronie internetowej Klubu.
        • Umieszczanie Logo Sponsora na materiałach drukowanych: plakatach, zaproszeniach, programach meczowych
        • Prawo do wykorzystywania herbu Klubu w celach marketingowych
        • Prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników w kampaniach reklamowych
        • Możliwość promocji Państwa firmy podczas meczów (speaker).
        • Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status firmy wspierającej MZLKS Czarni Otmuchów
  • PAKIET ZŁOTY
    • Roczna wartość pakietu –od 12.000,00 PLN, możliwość płatności w ratach miesięcznych bądź kwartalnych.
        • Logotypy Sponsora umieszczone na koszulkach meczowych zawodników
        • Reklama Sponsora na profilu klubowym facebook i stronie internetowej Klubu.
  • PAKIET SREBRNY
    • Roczna wartość pakietu –od 6000.00 PLN możliwość płatności w ratach miesięcznych bądź kwartalnych.
      • Korzyści:
        • Umieszczenie Nazwy firmy na tablicy sponsorów i reklama na profilu klubowym facebook i stronie internetowej Klubu.
  • PAKIET BRĄZOWY
    • Roczna wartość pakietu –od 1200,00 PLN, możliwość płatności w ratach miesięcznych bądź kwartalnych.
    • Pakiet skierowany do osób fizycznych pragnących dołożyć swoją cegiełkę do sponsoringu klubu
      • Korzyści:
        • Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status osoby wspierającej MZLKS Czarni Otmuchów
        • Umieszczenie Imienia i Nazwiska na tablicy sponsorów indywidualnych na profilu klubowym facebook i stronie internetowej Klubu.

Prestiż firmy zobowiązuje do wychodzenia poza działalność czysto biznesową oraz do zaangażowania się w przeróżne inicjatywy społeczno-kulturalne czy sportowe.

Mamy nadzieję, że dzięki działaniom na rzecz rozwoju sportu w Otmuchowie, a w szczególności na rzecz wychowania dzieci i młodzieży poprzez sport potencjalna firma wspierająca nasz Klub jeszcze bardziej postrzegana będzie jako instytucja otwarta i wrażliwa na potrzeby lokalnej społeczności.

Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska znajdzie uznanie w oczach wielu osób prywatnych i firm, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści dla obu stron.