Głosujemy na nasz projekt !
Jutro rozpoczyna się głosowanie w kolejnej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego na 2022 rok. Nasz Klub wspólnie z innymi Klubami z powiatu nyskiego i brzeskiego bierze udział w zadaniu "Dziś Orlik klubowy, jutro stadion narodowy-4 edycja"
Każdy mieszkaniec naszego powiatu nyskiego może oddać swój głos na nasz projekt. W głosowaniu mogą wziąć udział również osoby małoletnie.
Głosować można elektronicznie (link poniżej), za pomocą swojego telefonu lub tradycyjnie na formularzu do głosowania.
Osoby które zdecydują się oddać swój głos w głosowaniu tradycyjnym zachęcamy do pobrania formularza, wypełnienia i oddania swojemu trenerowi na zajęciach. (link poniżej) Głosowanie trwa do 25 lutego, jednak ustalamy, że wypełnione formularze będziemy zbierać na treningach do 23 lutego, aby zdążyć przekazać je dalej do Urzędu Marszałkowskiego.
Namówmy członków rodzin, przyjaciół i znajomych na oddanie głosu na nasz projekt! Mamy szanse otrzymać w ramach projektu sprzęt sportowy dla naszej Akademii.