Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:0
LZS Dziewiętlice
LZS Czarnolas
3:2
LKS Biała Nyska
LZS Buków
3:9
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Podzamcze Nysa
1:1
Kastor Jasienica Górna
LZS Kałków
3:1
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS II Starowice Dolne
- : -
KKS Sudety Burgrabice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
0:2
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
2:4
Czarni Otmuchów
LKS Biała Nyska
2:3
LZS Kałków
LZS II Starowice Dolne
7:1
Podzamcze Nysa
Kastor Jasienica Górna
4:4
LZS Czarnolas
LZS Dziewiętlice
6:2
LZS Buków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:1
LKS Biała Nyska
LZS Orzeł Reńska Wieś
4:2
LZS Dziewiętlice
LZS II Starowice Dolne
2:0
LZS Czarnolas
LZS Buków
0:2
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Podzamcze Nysa
1:3
KKS Sudety Burgrabice
LZS Kałków
3:4
Kastor Jasienica Górna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kastor Jasienica Górna
1:4
Czarni Otmuchów
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
2:3
LZS Orzeł Reńska Wieś
KKS Sudety Burgrabice
5:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS II Starowice Dolne
8:1
LZS Kałków
Podzamcze Nysa
2:1
LZS Czarnolas
LKS Biała Nyska
2:2
LZS Buków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:5
LZS Dziewiętlice
LZS Buków
1:2
Kastor Jasienica Górna
LZS Orzeł Reńska Wieś
2:3
LKS Biała Nyska
LZS II Starowice Dolne
2:0
Czarni Otmuchów
LZS Czarnolas
5:1
KKS Sudety Burgrabice
LZS Kałków
2:2
Podzamcze Nysa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Sudety Burgrabice
5:1
LZS Dziewiętlice
Podzamcze Nysa
2:5
Czarni Otmuchów
Kastor Jasienica Górna
4:2
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
3:3
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS II Starowice Dolne
2:1
LZS Buków
LZS Czarnolas
3:1
LZS Kałków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
LZS Czarnolas
LKS Atom Grądy-Goświonowice
3:1
LKS Biała Nyska
LZS II Starowice Dolne
2:2
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Buków
1:3
Podzamcze Nysa
LZS Kałków
2:4
KKS Sudety Burgrabice
LZS Dziewiętlice
3:3
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podzamcze Nysa
3:1
LZS Orzeł Reńska Wieś
LZS Kałków
2:4
Czarni Otmuchów
KKS Sudety Burgrabice
3:0
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Kastor Jasienica Górna
3:6
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Czarnolas
4:0
LZS Buków
LKS Biała Nyska
7:2
LZS Dziewiętlice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
KKS Sudety Burgrabice
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
4:2
LKS Biała Nyska
LZS Orzeł Reńska Wieś
2:2
LZS Czarnolas
LZS II Starowice Dolne
4:4
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Buków
1:1
LZS Kałków
LZS Dziewiętlice
3:2
Kastor Jasienica Górna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:0
LZS Buków
LZS Kałków
4:3
LZS Orzeł Reńska Wieś
KKS Sudety Burgrabice
7:1
LKS Biała Nyska
LZS II Starowice Dolne
7:2
LZS Dziewiętlice
Kastor Jasienica Górna
7:2
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
Podzamcze Nysa
3:1
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orzeł Reńska Wieś
- : -
Czarni Otmuchów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
LZS Czarnolas
LZS II Starowice Dolne
- : -
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Buków
- : -
KKS Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska
- : -
Kastor Jasienica Górna
LZS Dziewiętlice
- : -
Podzamcze Nysa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Buków
- : -
LZS Orzeł Reńska Wieś
KKS Sudety Burgrabice
- : -
Kastor Jasienica Górna
LZS II Starowice Dolne
- : -
LKS Biała Nyska
LZS Czarnolas
- : -
LZS Dziewiętlice
Podzamcze Nysa
- : -
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
LZS Kałków
- : -
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Czarni Otmuchów
LZS II Starowice Dolne
- : -
Kastor Jasienica Górna
LZS Trzeboszowice- Ścibórz
- : -
LZS Czarnolas
LZS Orzeł Reńska Wieś
- : -
KKS Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska
- : -
Podzamcze Nysa
LZS Dziewiętlice
- : -
LZS Kałków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?